İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri

Adres
1458 Sokak No: 46/A Alsancak İzmir / Konak
İzmir / Turkiye
Yetkili Kişi
Süleyman Kapan
Telefon
2324634987
Fax
2324641521
Cep
5324269884
Emailİzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri

Tanıtım

Açıklama

İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri İzmir firmaları arasında yer alan bir Temizlik Firmaları şirketidir. Temizlik Firmaları sektörü firmaları arasında yer almaktadır.

İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 25.07.2014 şeklindedir ve firma yetkililerinden Süleyman Kapan trafından rehberimize eklenmiştir. İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri firmasının kendisine ait bir websitesi de bulunmaktadır. Dilerseniz bu sayfadaki iletişim bölümünden yada http://www.ecstemizlik.com adresinden İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri firması konum olarak 1458 Sokak No: 46/A Alsancak İzmir / Konak İzmir/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. http://b2b.gen.tr/business/izmirde-temizlik-sirketleri-izmirde-temizlik-firmalari-ecs-temizlik-hizmetleri adresi İzmirde Temizlik Şirketleri, İzmirde Temizlik Firmaları, Ecs Temizlik Hizmetleri firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.