Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Caddesi Cevre Sanayi Sitesi, 1.Blok, No:9/11 Başakşehir / ISTANBUL - TURKIYE, 34306 ikitelli/İstanbul
İstanbul / Turkiye
İletişim

Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina

Firmamız Çatalkaya Makina ,DEUTZ  AG üretimi Dizel ve gaz yakıtlı motorların satışı öncesinde aplikasyon desteği,sonrasında ise servis,periyodik bakım ve yedek parça desteğini gerçekleştiren yetkili distribütör ve kurumsal bir firmadır. Tüm satışı yapılan motorların 3 yıl,  yedek parçalar ve işçilikler de ise 1 yıl garantisi süresi mevcuttur. DEUTZ  motorları iş makinalarında, jeneratörlerde, demiryollarında, marin sektöründe ve toplu taşım araçlarında kullanılmaktadır. Eğer Deutz marka motorunuz var ise size her konu da profesyonel  destek vereceğimizden şüpheniz olmasın. 

Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina İstanbul firmaları arasında yer alan bir İş Makinaları şirketidir. İş Makinaları sektöründe hizmet vermektedir.

Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina şirketi firma rehberimize 21.11.2020 tarihinde Çatalkaya Makina trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 21.11.2020 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.catalkaya.com/ adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Caddesi Cevre Sanayi Sitesi, 1.Blok, No:9/11 Başakşehir / ISTANBUL - TURKIYE, 34306 ikitelli/İstanbul İstanbul/Turkiye. Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina ayrıca deutz, deutz yedek parça, deutz yetkili servis ve deutz motor tamiri alanlarında da hizmet vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/deutz-yedek-parca-catalkaya-makina Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz Deutz Yedek Parça / Çatalkaya Makina

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Caddesi Cevre Sanayi Sitesi, 1.Blok, No:9/11 Başakşehir / ISTANBUL - TURKIYE, 34306 ikitelli/İstanbul
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Çatalkaya Makina
Telefon
02124861906
Fax
02124861909
Email
Etiketler deutz - deutz yedek parça - deutz yetkili servis - deutz motor tamiri
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.238.71.155 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.