ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ

Evliya Çelebi Mahallesi Genç Osman Caddesi GİBTAŞ Gemi Yan Sanayi Sitesi E Blok No:39 Tuzla / İSTANBUL
İstanbul / Turkiye
İletişim

ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ

Elsatek Gemi Elektrik 2013 yılında kurulmuş bir gemi elektrik bakım/onarım firmasıdır. Firmamız hem gemilere servis vererek yerinde bakım yapmakta, hem de atölye bakımı gerçekleştirmektedir. Elsatek Gemi Elektrik , aynı zamanda anahtar teslimi yeni sistem montajı ve upgrading projeleri de yapmaktadır. Şirketimiz bünyesinde her zaman, seçkin ve tecrübeli mühendisler, teknisyenler, alanlarında uzman usta kadrosu bulundurmaktadır. Hedefimiz gemilere yüksek kalitede elektrik ve otomasyon bakım/onarım servisleri sunmaktır. Elsatek Gemi Elektrik , gemi elektriği konusunda birçok kritik malzemeyi de ithal ederek stoklarında bol miktarda bulundurmaktadır. Firmamız aynı zamanda bakım onarımlar sırasında karşılaştığı her türlü elektronik kartları da atölyemizdeki gelişmiş test cihazları ile tamir etmektedir. İhtiyaç halinde yeni elektronik kart yada sistem tasarımı da firmamız bünyesinde yapılabilmektedir. .

ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ İstanbul merkezli bir firmadır. Gemicilik sektöründe hizmet vermektedir.

ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ firması firma rehberimize 27.02.2021 tarihinde üye olmuştur. Firma websitesi en son 27.02.2021 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.elsatek.com/ adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ firması konum olarak Evliya Çelebi Mahallesi Genç Osman Caddesi GİBTAŞ Gemi Yan Sanayi Sitesi E Blok No:39 Tuzla / İSTANBUL İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ Gemicilik sektörünün yanı sıra gemi elektrik, elsatek elektrik, gemi otomasyon ve ship electric alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ firmasını haritada gürüntülemek için iletişim tabını kullanabilirsiniz, ayrıca bu bağlantıdan firma konumunu Google haritalar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/elsatek-elektrik-gemi-otomasyon-sistemleri adresi ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz ELSATEK ELEKTRİK GEMİ OTOMASYON SİSTEMLERİ

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Evliya Çelebi Mahallesi Genç Osman Caddesi GİBTAŞ Gemi Yan Sanayi Sitesi E Blok No:39 Tuzla / İSTANBUL
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Gürkan AYDIN
Telefon
02164467662
Email
Etiketler gemi elektrik - elsatek elektrik - gemi otomasyon - ship electric
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
44.192.15.251 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.