Neva Danışmanlık

Selanik 2. Caddde. No:46/7 Kızılay Ankara
Ankara / Turkiye
İletişim

Neva Danışmanlık

Hasta bakımı, Günlük veya yatılı temizlik, Yaşlı bakımı, bebek ve Çocuk Bakımı, hasta refakatçisi, felçli hasta bakıcısıkonularında eğitim almış ekibimizle hizmetinizdeyiz.Profesyonel eğitimli vegüler yüzlü kadromuz sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Bebek Bakımı: 1-24 ay arası bebekleriniz için uykusuz gecelerinizde yanınızda size destek olacak, bebek bakımıve gelişimi konularında eğitim almış ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Çocuk Bakımı: Artık çocuğunuz için kuşku duymanız gerekmiyor. Mutlu ve iyi yetişen çocuğun ebeveyni olarakgözünüz arkada kalmadan günlük yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Yaşlı bakımı: Yaşlı bakımı konusunda uzman kadromuz 7/24 hizmetinizde konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarımız sizlere evinizde hizmet vermektedir. Yaşlılarınız ve yakınlarınızın memnuniyetini üst düzeyde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Günlük veya yatılı temizlik: işini iyi yapan titiz elemanlarımızla ister günübirlik ister sürekli temizlik işlerinizi gerçekleştirmeye hazırız.Profesyonel ekibimiz ev ve ofisinizde hizmet vermektedir.

Hasta bakımı: Felçli veya alzheimer'a yakalanmış yatalak engelli ve bakıma muhtaç yakınlarınız için, profesyonel eğitimli ve güler yüzlü bakıcılarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.


Neva Danışmanlık Ankara merkezli bir firmadır. Danışmanlık sektöründe hizmet vermektedir.

Neva Danışmanlık firması firma rehberimize 27.02.2021 tarihinde üye olmuştur. Firma websitesi en son 27.02.2021 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.evdebakimelemani.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : Selanik 2. Caddde. No:46/7 Kızılay Ankara Ankara/Turkiye. Neva Danışmanlık aynı zamanda hasta bakıcı, günlük veya yatılı temizlik, yaşlı bakımı, bebek ve çocuk bakımı, hasta refakatçisi, felçli hasta bakıcısı ve ankara bakıcı alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da Neva Danışmanlık firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Neva Danışmanlık firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/neva-danismanlik Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz Neva Danışmanlık

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Selanik 2. Caddde. No:46/7 Kızılay Ankara
Ankara / Turkiye
Yetkili Kişi
necla şahin
Telefon
0312 418 17 36
Email
Etiketler hasta bakıcı - günlük veya yatılı temizlik - yaşlı bakımı - bebek ve çocuk bakımı - hasta refakatçisi - felçli hasta bakıcısı - ankara bakıcı
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
44.192.15.251 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.